back Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_135x40 Download_on_the_Store

Haydi yolcu kalmasın! Çocuklarınızın, gemiye Kaptan olabildiği ”A1000Seas” için kalkış saati geldi. Çocuklarınız, kaptan ve komik arkadaşı sarı Ördek ile birlikte masal gibi bir yolculuğa çıkacak. Kumanda kollarını çekip gemiye yön vererek yıldızların peşinden gidecekler! Adaları keşfetmeye başlayıp önce hayvanları tanımaya çalışın! Çocuklar, gemiye başka hayvanları da alabiliyor. Hayvanlar, adalar arasında gezinip bu maceranın peşinde koşarken sandıkları gemiye yükleyip boşaltabilir ve kargolayabilirler.

– Ses efektleri, sabun baloncukları, çan ve hız kolu olan hayvanlarla dolu bir gemi, Kaptan ve Ördek
– Sarı Ördeğe karakter ekleyebilir, çıkartabilir, kargo edebilirsiniz
– Ekranı kaydırıp dokunarak kamera açısını değiştirebilirsiniz
– Deniz, adalar, gemiler ve renkli balıklarla dolu enfes bir ortamda gezebilirsiniz
– Korsan adası, ahtapot adası, aktif volkan adası! Ve çok daha fazlası
– Kural veya stres yok. Çocuklarınız, canlarının istediği gibi oynayabilir!
– Çocuk dostu arayüz!
– Üçüncü taraf reklamları yok
– Uygulama içi satın alma yok

”A1000Seas” sadece bir oyun değil; aynı zamanda hem sizin hem de çocuklarınızın, ne yapmak istediğine karar verebileceğiniz bir oyun sahası. Hayvanlar, gemiden nerede inmek istiyor? Çiçek sandıklarını hangi adada boşaltmalısın? Çocuklarınız sanki bir park gölünde klasik, küçük, ahşap bir gemi ile oynarmışçasına hiçbir sınır, kural, zaman sınırlaması veya yazılı bir kural olmadan hayal güçlerinin peşinden gidebilir.

”A1000Castles”, hayal gücünü zenginleştiren ve çocuklarınızla beraber oyunlar oynayan dijital kitap ve oyun sahaları yayıncısıdır. Ürünlerimizde üçüncü taraf reklamları veya uygulama içi satın alma bulunmamaktadır.